مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید کنسرو خاویار ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید خاویار برای موروش های تهیه انواع کنسرو خاویار ارزان

ماهی خاویار یکی از ارزشمند ترین ماهی های دریای خزر به شمار می آید که بیش تر به دلیل داشتن خاویار مورد توجه بوده و از خاویار های آن در تولید کنسرو استفاده می شود.

کارخانه تولید کنسرو خاویار ارزان، بهترین خاویار های سیاه، نارنجی و قهوه ای به دست آمده از این ماهیان را به شکل کنسرو های بزرگ و کوچک به فروش می رساند.

کارخانه تولید کنسرو خاویار ارزان

فواید خاویار برای مو

فواید خاویار برای مو

  • کنسرو خاویار فواید زیادی داشته و یکی از فواید درمانی خاویار ماهی، کاهش ریزش مو می باشد، دلیل اصلی آن وجود اسید فولیک است که یک ریز مغذی به شمار رفته و سبب استحکام ریشه مو خواهد شد.
  • بسیاری دچار ریزش های مو هورمونی هستند که وجود منیزیم و فسفر می توان میزان ترشح هورمون ها را متعادل کرده و به این ترتیب از ریزش آن جلوگیری خواهد شد.
  • ریزش های سکه ای از جمله ریزش هایی است که بیش تر در آقایان رخ می دهد و خاویار ماهی دارای موادی است که می تواند بروز آن را کاهش دهد.
  • از طرفی می تواند ریشه های نازک مو را ضخیم کند، خاویار ماهی حاوی عناصر و موادی است که سبب افزایش ضخامت مو شده و به این ترتیب از شکننده بودن آن ها جلوگیری خواهد شد.
  • ملانین رنگدانه مو بوده که با افزایش مو رنگدانه سازی متوقف و مو ها سفید می شوند، برای جلوگیری از آن مصرف خاویار بسیار توصیه می شود، چرا که می تواند میزان ملانین سازی را حتی در سنین بالا افزایش دهد و به این ترتیب بهترین راه کاهش علائم پیری است.

روش های تهیه انواع کنسرو خاویار ارزان

روش های تهیه انواع کنسرو خاویار ارزان

  • روش های تهیه انواع کنسرو خاویار پرورشی ارزان بسیار متنوع بوده و یکی از آن ها تهیه به روش کلی و فله ای است به طوری که مقادیر بسیار بالایی از محصول تهیه می شود و در عوض قیمت آن پایین تر حساب می گردد.
  • از دیگر روش های تهیه ارزان آن تهیه از این مرکز است چرا که خرید مستقیم از خود تولید کننده و تامین کننده به دلیل حذف واسطه ها قیمت ارزان تری خواهد داشت.
  • تهیه آن هم درون کنسرو های پونصد گرمی و هم درون کنسرو های سه الی چهار کیلو گرمی امکان پذیر بوده و حتی مقادیر سفارشی هم پذیرفته می شود، به طوری که متقاضی مقدار مورد نظر خود را سفارش داده و سپس در بسته بندی های مخصوص آن را تحویل می گیرد.
  • با وجود داشتن قیمت های ارزان تر نسبت به سایر بازار ها، کیفیت خاویار های کنسروی این مرکز در اندازه های صادراتی بوده و به موجب آن هم متقاضیان داخلی و هم خارجی به شدت افزایش پیدا کرده است.
حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *