مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی عرضه کنسرو خاویار پرورشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی مواد مغذی موجود در خاویارشرکت بازرگانی کنسرو خاویار پرورشی

از نمایندگی عرضه کنسرو خاویار پرورشی می توان این فرآورده ها را به گونه عمده تهیه کرد. البته انواع مختلفی از این تخم های ریز مشکی وجود دارد که در بسته های متنوع قرار داده می شوند. هر کدام را که تجار خواسته باشند، می توانند به راحتی به دست آورند. به هر صورت، به دلیل ارزش غذایی خاویار بهداشتی شاهد این هستیم که فروش بالایی دارد و یکی از گرانترین مواد غذایی به شمار می رود.

نمایندگی عرضه کنسرو خاویار پرورشی

بررسی مواد مغذی موجود در خاویار

بررسی مواد مغذی موجود در خاویار قصد داریم در اینجا به بررسی مواد مغذی موجود در خاویار بپردازیم. این نوع از محصول دارای مزه فوق العاده عالی و رایحه خوشی می باشد که همین مسئله سبب گردیده تا راحت تر بتوان آن را میل کرد. از جانب دیگر، یک سری از عناصر بسیار مهم در آن وجود دارد که باعث تقویت بدن شده و آنها عبارتند از:

  • اسیدهای آمینه
  • پروتئین
  • هیستامین
  • میتونین
  • لیزین
  • ایزولوسین

جالب است بدانید که این نوع از فرآورده از نظر چربی به دو بخش تقسیم می شوند که شامل 75% لستین‌ و 25% کلسترول هستند. در همین حال اسیدهای چربی مناسب هم دارند که شامل امگا 3 می شود. افزون بر این، نوعی الکل چرب هم در آن مشاهده می گردد.

این را هم باید اضافه نمود که دارای ویتامین های مختلف و مواد آلی بسیار متنوع هستند که می شود به آهن اشاره کرد. به هر صورت، برای داشتن قلبی سالم، بدنی پر انرژی، سیستم ایمنی بالا، دستگاه گوارش منظم و همینطور حافظه ای قوی، می توان از این ماده غذایی روزانه به مقدار معینی استفاده نمود.

نوعی غذای نشاط آور هم محسوب می گردد که به گونه ای فشار کار و افسردگی های گوناگون را نیز رفع می نماید. به هر حال، خاویار سرشار از مواد مغذی بسیار متنوع است که به برخی از آنها در اینجا اشاره شد.

شرکت بازرگانی کنسرو خاویار پرورشی

شرکت بازرگانی کنسرو خاویار پرورشی بزرگترین شرکت بازرگانی کنسرو خاویار پرورشی، این نوع از فرآورده ها را که از ماهیان متعددی به دست آمده، در بسته بندی های بهداشتی، استاندارد و همینطور شیک ارائه می دهد. آنها وزن های شان‌ متفاوت است و در کنار این، به گونه کلی هم در اختیار کسانی که تجارت محصول را انجام می دهند، قرار می گیرد.

شما هم اگر قصدتان صادرات می باشد، می توانید از این مجموعه بهترین ها را سفارش دهید. برای چنین کاری، نیازی به طی نمودن مسافت های طولانی نبوده، زیرا که عرضه کننده به شکل آنلاین پخش محصولات را روی دست گرفته است.

در کل، می شود که از راه های متفاوتی به ویژه برقرار تماس تلفنی، جزئیات کاملی از این محصول را به دست آورده و سفارش را با خیالی راحت به ثبت رسانید.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *