مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه کنسرو خاویار اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص خاویار اصلفروش مستقیم کنسرو خاویار اصل

مراکز عرضه کنسرو خاویار اصل را با کیفیت صادراتی و قیمت رقابتی وارد بازارهای داخلی و بین‌المللی می کنند. خاویارها معمولا بصورت کنسرو شده توسط تولید کنندگان به کشورهای دیگر صادر می شود. به دلیل تقاضای زیاد و قیمت بالا، تجارت خاویار بسیار پرسود و زود بازده است و می تواند کمک اقتصادی بزرگی برای هر کشور باشد.

مراکز عرضه کنسرو خاویار اصل

روش تشخیص خاویار اصل

روش تشخیص خاویار اصل از محل خرید و فروش غیر مجاز نباید خاویار بخرید. هنگام خرید، اطلاعات روی برچسب را که باید نام ماهی که خاویار از آن برداشته شده است، تاریخ تولید و همچنین تاریخ بسته بندی را به دقت بخوانید.

برچسب روی کنسرو باید حاوی اطلاعات مربوط به تاریخ تولید محصول، کلمه “CAVIAR”، تولید کننده و همچنین شاخص صنعت ماهیگیری باشد.

در خاویار مرغوب با علامت خاویار ماهی قزل آلا باید حاوی (ماهی قزل آلا صورتی، قرمز و غیره) باشد که البته یک بسته خاویار سالمون درجه دو ممکن است حاوی انواع مختلف باشد.

به درب شیشه یا کنسرو توجه کنید. نباید برآمده و متورم باشد. همچنین  اگر محصول از کیفیت بالایی برخوردار باشد، شیشه کاملا پر است.

کنسرو خاویار ماهی ایرانی، طبیعی، کوچکتر، همگن، کامل و دارای هسته هستند و فاقد ترک هستند. اگر خاویار دارای آب باشد و خاویار بصورت تخلیه شده باشند، به احتمال زیاد قبلاً یخ زده است. اگر خاویار سخت و حالت فشرده و آماده برای ترکیدن باشند، محصول مصنوعی است.

هنگام معلق شدن در آب گرم، خاویار طبیعی باید کمی سفید شود و به ته آن فرو رود. خاویار مصنوعی باید حل شود و آب را رنگی کند.

خاویار را که حاوی مواد افزودنی غذایی (E-239 urotropin) است، خریداری نکنید. تا سال 2008 ، به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می شد که سپس ممنوع شد.

زیرا در هنگام تجزیه در محیط اسیدی معده، مواد سمی سمی (فرمالدئیدها) از اوروتروپین آزاد می شود. مجاز است مواد نگهدارنده E-200، E-201، E-202، E-203، E-211، E-212، E-213 به خاویار اضافه شود.

هنگام نگهداری خاویار در یخچال ، رعایت رژیم دمایی نشان داده شده توسط سازنده روی بسته ضروری است. شما نباید خاویار را در یک قلع باز نگه دارید. بهتر است آن را به یک ظرف شیشه ای تمیز و خشک منتقل کنید.

فروش مستقیم کنسرو خاویار اصل

فروش مستقیم کنسرو خاویار اصل قیمت های بالا برای ماهی خاویار به دلیل کمبود ماهیان خاویاری و مدت طولانی برای رسیدن این ماهی به بلوغ جنسی است تا بتوان از آن خاویار استخراج کرد.

دلیل دیگر گرانی که خاویار آن است که بیش از حد بهره برداری شده است، که این به نوبه خود باعث کاهش جمعیت ماهیان خاویاری به میزان قابل توجهی شده است که البته صید آنها ممنوع شده است.

این مشکل در دهه 90 پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی هنگامی که صیدها عملاً کنترل نمی شدند بدتر شد، به طوری که در نهایت صید آنها ممنوع شد.

در اینجا شما می توانید انواع کنسرو خاویار ماهی صادراتی را به صورت عمده و مستقیم سفارش دهید. بدین منظور لازم است تا با بخش فروش تماس بگیرید.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *