مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز توزیع کنسرو خاویار صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه نگهداری از خاویار چگونه است؟موارد تأثیرگذار بر قیمت کنسرو خاویار صادراتی

کنسرو خاویار صادراتی مجموعه ای از تخمهای رسیده ، نمکی ماهیان خاویاری یا ماهی آزاد است. به طور کلی به عنوان “hors d’oeuvre” (پیش غذا) سرو می شود و بهتر است آن را با نان یا کلوچه همراه کنید. این غذای خوشمزه عطر و طعم خارق العاده ای دارد که نباید تحت الشعاع سایر غذاها قرار گیرد. از آنجا که خاویار یک ماده غذایی خوشمزه است ، قیمت آن بسیار بالا است و محصولات با کیفیت بالاتر حتی قیمت بالاتری دارند.

مراکز توزیع  کنسرو خاویار صادراتی

نحوه نگهداری از خاویار چگونه است؟

نحوه نگهداری از خاویار چگونه است؟ برای سرو و نگهداری صحیح خاویار این مراحل را دنبال کنید.

مرحله 1

تصمیم بگیرید چه نوع خاویار را سرو کنید. خاویار تازه بهترین عطر و طعم را دارد اما در زمان نگهداری به مدت طولانی دوام نمی آورد.

گام 2

خاویار تازه را تا 4 هفته در یخچال و ترجیحاً در ظرفی با یخ نگهداری کنید. اگر خاویار فشرده شود تا 3 ماه دوام می آورد. خاویار پاستوریزه را می توان در دمای اتاق در ظرف دربسته خود نگهداری و قبل از سرو آن را خنک کرد. ماندگاری این نوع خاویار بیشتر است و می توان آن را تقریباً برای شش ماه نگه داشت.

مرحله 3

بشقابی را آماده کنید که یخ خرد شده یا یک کاسه یخ خرد شده را روی آن قرار دهید.

مرحله 4

اطمینان حاصل کنید که خاویار حداقل به مدت 15 دقیقه سرد شده باشد ، سپس آن را باز کرده و روی یخ قرار دهید. یک قاشق سرو در خاویار قرار دهید. ظروف مادر مروارید سنتی ترین وسایل هستند اما این واقعا به میزبان بستگی دارد. ظروف پلاستیکی هرگز قابل قبول نیستند.

مرحله 5

بشقاب های خنک شده را روی میز قرار دهید و تعدادی چنگال ، چاقو و قاشق را انتخاب کنید.

مرحله 6

یک بشقاب بیسکویت یا نان تست کره اضافه کنید. سنتی ترین نوشیدنی همراه خاویار ، ودکا است که باید با یخ همراه باشد. شامپاین نیز قابل قبول است ، همانطور که یک نوشیدنی غیر الکلی مانند آب انگور سفید نیز قابل قبول است.

مرحله 7

ضایعات خاویار را در ظرف مخصوص خودشان که روی آنها بسته بندی شده است قرار دهید. خاویار تازه را باید ظرف سه روز از باز شدن خورد ، همیشه آن را در یخچال نگه داشت.

موارد تأثیرگذار بر قیمت کنسرو خاویار صادراتی

موارد تأثیرگذار بر قیمت کنسرو خاویار صادراتی یکی از مهم ترین موارد تاثیر گزار بر قیمت کنسرو خاویار ماهی جنوبی صادراتی هزینه پرورش این ماده غذایی است. برای خرید کنسرو خاویار ماهی اصل آن را از یک فروشگاه تخصصی خریداری نمایید. توصیه می شود خاویار را در مکان هایی که به پردازش ماهی مشغول هستند خریداری کنید. محصولات بد قطعاً فروخته نخواهد شد. مزیت خرید خاویار در چنین مکانی نیز به این دلیل است که ، در صورت درخواست ، آنها می توانند گواهی و مجوز تجارت را نشان دهند. به هر حال ، این شرط باید در هر نقطه از فروش خاویار قرمز (و نه تنها او) رعایت شود.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *