مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده کنسرو خاویار اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

خاویار ماهی غنی از امگا 3 استمرکز واردکننده انواع کنسرو خاویار اصل

ماهی خاویار یکی از بهترین نوع ماهی در جهان به شمار می آید که دارای 5 نوع می باشد و بیشترین تولید ماهی خاویار را دریای خزر به خود اختصاص داده است و از آنجایی که بخش عمده ای از دریای خزر متعلق به کشور ما می باشد لذا کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کننده انواع ماهی خاویار می باشد که یکی از این نوع ماهی ها، ماهی ازون برون می باشد که دارای گوشت بسیار مفید و بدون استخوان است و از این رو تولید کنندگان کنسرو خاویار با خرید ماهی های خاویار و تولید کنسرو خاویار اصل آن را روانه بازار داخلی و جهانی می کنند.

قیمت عمده کنسرو خاویار اصل

خاویار ماهی غنی از امگا 3 است

خاویار ماهی غنی از امگا 3 است ماهی خاویار دارای ارزش غذایی بسیار زیادی می باشد که به دلیل نداشتن استخوان دارای پروتئین بسیار بالا و اسید های آمینه چرب مفید می باشد و همچنین نسبت به سایر ماهی ها میزان امگا 3 بسیار بالایی را دارد. لذا مصرف این ماهی برای افراد باردار و کودکان بسیار مفید می باشد و همچنین افرادی که دارای بیماری هایی از قبیل ms می باشند مصرف این نوع ماهی توصیه می شود. 

و از آنجایی که ماهی خاویار دارای تیغ بسیار کمی می باشد لذا مصرف آن و اماده سازی آن بسیار راحت تر از دیگر ماهی ها است و یکی از بهترین ماهی برای تهیه کنسرو می باشد. زیرا تولیدات کنسرو خاویار باکیفیت به دلیل گوشت فراوانی که دارد برای تولید کنندگان بسیار با صرفه می باشد و از آنجایی که این نوع ماهی ها یکی از پر ارزش ترین نوع ماهی در بین ماهیان می باشند لذا با قیمت نسبتا بیشتری به فروش می رسند.

البته نکته بسیار قابل اهمیت راجب ماهیان خاویار این است که این ماهی ها به دلیل تولید تخم خاویار در درون خود بسیار ارزشمند هستند لذا تولید کنندگان کنسرو ماهی خاویار بیشتر از ماهیان خاویاری که بالغ تر هستند و میزان تخم ریزی آنها کاهش پیدا کرده است برای تولید کنسرو استفاده می کنند.

مرکز واردکننده انواع کنسرو خاویار اصل

مرکز واردکننده انواع کنسرو خاویار اصل همانطور که گفتیم کشور ایران 95% از خاویار و ماهی خاویار جهان را تامین می کند. که یکی از بزرگترین صادر کننده خاویار سیاه جهان می باشد که پس از کشور ایران، کشورهای دیگری از قبیل روسیه نیز مرکز وارد کننده کنسرو خاویار اصل در سطح جهان می باشد و علاوه بر کنسرو، به توزیع خاویار ماهی بسته بندی شده در سطح جهان نیز پرداخته است. و از آنجایی که خاویار و ماهی خاویار یکی از اشرافی ترین غذا ها بشمار می آیند کشورهای ثروتمند از جمله کشور چین بیشترین مصرف این نوع ماهی را دارد که بیشترین واردات ماهی خاویار را در جهان به خود اختصاص داده است.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *