مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز کنسرو خاویار ماهی طبیعی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با کنسرو خاویار ماهی طبیعیفروش ویژه کنسرو خاویار ماهی طبیعی

آیا با محصولی به نام خاویار آشنایی دارید و تا به حال آن را مورد استفاده قرار داده اید؟ این محصول را از ماهیان دریایی حاصل می کنند و به طور کلی خاویار تخم های درون شکم ماهی می باشد، که به عنوان یک ماده غذایی بسیار با ارزش و مقوی مورد استفاده قرار می گیرد. البته این محصول از نرخ خیلی زیادی برخوردار می باشد. قیمت روز کنسرو خاویار ماهی طبیعی بر اساس درجه کیفی و نوع بسته بندی آن تعیین می شود.

قیمت روز کنسرو خاویار ماهی طبیعی

آشنایی با کنسرو خاویار ماهی طبیعی

آشنایی با کنسرو خاویار ماهی طبیعی همانطور که در بخش قبل اشاره کردم، خاویار همان تخم هایی است که در داخل شکم ماهی ماده وجود دارد. این محصول را از ماهی های اوزون بورون بدست می آورند و هر ماهی یک نوع خاویار تولید می کند، که با نرخ های متفاوتی در بازار معامله می شوند. برای آشنایی با انواع کنسرو خاویار ماهی طبیعی یا دریایی با ما همراه باشید.

انواع خاویار ماهی ها که همه آن ها از یک خانواده هستند، شامل بلوگا، استرا و سوروگا می باشند. ماهی بلوگا که بزرگ ترین ماهی این گروه می باشد، دارای مرغوب ترین و با ارزش ترین خاویار دنیاست، که رنگ آن خاکستری بوده و دانه های درشتی دارد.

ماهی استرا هم از لحاظ ابعاد و اندازه و هم از نظر کیفیت و بهای خاویار تولیدی در جایگاه دوم قرار می گیرد. خاویار این ماهی قهوه ای رنگ است و طعم آن به مغز هایی مانند فندق نزدیک می باشد. در نهایت ماهی سوروگا کوچک ترین نوع این ماهی است و خاویار تولیدی آن هم دانه های ریزی به رنگ سیاه دارد.

اما تمام این محصولات از نظر خواص و ارزش غذایی با هم برابر هستند. مهمترین ماده موجود در ترکیبات این محصول، اسید های چرب امگا3 است، که موجب تقویت و سلامت قلب و عروق انسان می گردد.

فروش ویژه کنسرو خاویار ماهی طبیعی

فروش ویژه کنسرو خاویار ماهی طبیعی کنسرو خاویار ماهی اصل را از ماهیانی که از داخل دریای خزر صید شده اند تولید می نمایند. این ماهیان از موجودات زنده دریایی و گیاهان و جلبک های این محیط تغذیه نموده اند، به همین دلیل هم خاویار تولیدی آن ها طعم بهتر و خواص خیلی بیشتری دارد.

فروش ویژه کنسرو خاویار طبیعی، توسط مراکز پخش عمده این محصول که آن را به صورت کلی و عمده از تولید کننده خریداری می نماید انجام می شود. این مراکز محصول را در قوطی های شیشه ای یا فلزی ریخته و با سود کمی به خریداران عرضه می کنند.

اگر شما عزیزان به مصرف این محصول فوق العاده علاقه دارید، می توانید آن را همین حالا، بدون هیچ زحمتی از طریق همین وب سایت خریداری نمایید.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *