مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه کنسرو خاویار ماهی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات بهترین انواع خاویار ماهیراهنمای خرید کنسرو خاویار ماهی اصل

همان طور که می دانید یکی از غذا های آماده کنسرو ها هستند که کمک شایانی به آشپزی کرده اند و زمان پخت غذا را سریع و آسان تر می کنند و در زندگی امروزه با توجه به مشغله افراد بسیار کار آمد است از انواع کنسرو ها می توان به کنسرو خاویار ماهی اصل اشاره کرد. خاویار که جانوری با طول بدن نسبتا دراز و وزن بالا که در پشت آن تیغه های بزرگی وجود دارد هم چنین پوزه کشیده ای دارد.

فروش ویژه کنسرو خاویار ماهی اصل

مشخصات بهترین انواع خاویار ماهی

مشخصات بهترین انواع خاویار ماهی صنعت کنسرو سازی که بعد از پخت غذا و محصولات آن را در داخل بطری های فلزی ریخته و درب آن ها را محکم می کنند و فرایند حرارت دهی روی قوطی ها انجام می دهند تا با این کار زمان فساد و نگهداری آن را افزایش دهند. عمل کنسرو کردن به زمان جنگ جهانی اول بر میگردد که سربازان برای افزایش مدت زمان نگهداری مواد غذایی خود آن هارا کنسور می کردند . از انواع کنسرو ها می توان به کنسرو ماهی اشاره کرد. در کنسرو ماهی از انواع ماهی ها مثل :

  • خاویار
  • ماهی تن یا هوور به دلیل داشتن تیغ های کمتر و…

کنسرو کردن ماهی مزایایی دارد ازجمله پخت سریع آن ، آماده شدن زود بدون هیچ گونه تغییر در آن ، نداشتن بو و غیره . گاهی افرادی وجود دارد که با خوردن و پاک کردن ماهی زنده و سالم مشکل دارند و از خوردن آن امتناع می کنند و در مقابل کنسرو آن را مصرف می کنند .گفتیم که خاویار از ماهی هایی است که در صنعت کنسرو استفاده می شود جزو آب زیان گوشتخوار محسوب می شود در آب های مناطق گرمسیری مثل شمال ایران و در آب های عمق دار یافت می شوند به دلیل وزن بالا و سنگین آن ها در تولید کنسرو ماهی استفاده می شود .خواص درمانی خاویار ماهی که گوشت آن جزو گوشت سفید طبقه بندی می شود نیز حائز اهمیت است از جمله:

  • دارای امگا 3 فراوان
  • انرژی زا و جلوگیری از افسرگی
  • جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی
  • جلوگیری از بیماری های عصبی و غیره

به این نکته نیز باید توجه شود که قبل از مصرف کنسرو باید آن را بجوشانید ، زیرا باکتری به نام کلستردیوم بوتولنیوم در آن یافت می شود و با حرارت دادن از بین می رود و درنتیجه از بروز بیماری بوتولیسم جلوگیری می شود .

راهنمای خرید کنسرو خاویار ماهی اصل

راهنمای خرید کنسرو خاویار ماهی اصل دریای مازندران یکی از اصلی ترین مراکز و زیستگاه های اصلی خاویار ماهی مرغوب است که امروزه به دلیل صید بی رویه در معرض انقراض اند و در استخر های پرورش ماهی پرورش داده می شوند .کنسرو خاویار که در همه ی مراکز خرید و فروشگاه ها یافت می شود قیمتی بسیار مناسب نسبت به خواص بی نظیر خاویار دارد. ما نیز تلاش می کنیم تا محصولاتی با کیفیت را به شما معرفی کنیم که در کنار خریدی با اطمینان ، به صرفه اقتصادی نیز باشد.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *