مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان عمده کنسرو خاویار ماهی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

جایگاه خاویار در ایرانآشنایی با عرضه کنندگان کنسرو خاویار ماهی اصل

کنسرو خاویار ماهی اصل را از مراکز معتبر خریداری کنید. چرا که نوع تقلبی و بی کیفیت خاویار عوارضی مانند: سر درد، اسهال، تهوع و.. را به همراه دارد. خواص خاویار چیست؟ بهترین نوع خاویار کدام است؟ در اینجا قصد داریم ‌ شما را با خواص بی شمار این غذای دریایی آشنا کنیم. همچنین به معرفی فروشندگان عمده کنسرو خاویار ماهی اصل بپردازیم.

فروشندگان عمده کنسرو خاویار ماهی اصل

جایگاه خاویار در ایران

جایگاه خاویار در ایران خاویار که یکی از مفید ترین و گران ترین‌ غذاها محسوب می شود منبعی مغذی از انواع ویتامین ها می باشد و علاوه بر‌ ارزش غذایی بالا از خواص درمانی بیشماری نیز برخوردار است. ایران با دارا بودن ۶ گونه معروف از ماهیان خاویاری در دریای خزر بعنوان‌ بزرگترین قطب تولید کننده خاویار در جهان معروف است.

این گنجینه با ارزش توانسته بیش از ۹۳ درصد از خاویار جهان را تولید و عرضه کند. ماهیان خاویار موجود در دریای خز شامل: فیل ماهی، چالباش، قره برون، شیپ و ازون‌ برون می باشند که هر گونه از تخم‌ خاویار خاصی برخوردار هستند.

تخم خاویار خود انواع مختلفی دارد که بیش تر‌ شامل: خاویار سیاه، سرخ و طلایی هستند. در میان‌ این‌ انواع خاویار سیاه از نظر کیفیت دانه ها، اندازه و خاصیت غذایی از ارزش بیشتری برخوردار است.

این غذای دریایی مفید برای درمان و پیشگیری از بسیاری از بیماری ها استفاده می شود به طور مثال خاویار برای بیماری های قلبی و عروقی، افسردگی، آلزایمر، کمبود ویتامین های مختلف، پیش گیری از سرطان و بسیاری از عوامل دیگر مفید است.

آشنایی با عرضه کنندگان کنسرو خاویار ماهی اصل

آشنایی با عرضه کنندگان کنسرو خاویار ماهی اصل همانطور که ذکر کردیم ایران به عنوان قطب بزرگ خاویار طبیعی در جهان معروف است. علاوه بر این گونه های طبیعی پرورش خاویار نیز در استخرهای مخصوص رواج دارد.

به طور طبیعی در گذشته خاویار ها را با استفاده از چکش پلاستیکی بیهوش کرده و خاویار را استخراج می کردند. اما از آنجایی که ماهی خاویاری هنگام احساس خطر مایعی را به روی تخم های خود ترشح می کند و سبب آسیب به خاویار می شود ‌. امروزه با روش سزارین مقداری از تخم ها را استخراج و بقیه را برای تخم گذاری مجدد در شکم ماهی می گذارند. پس از این عمل ماهی حدودا شش ماه در استخر مناسب تحت مراقبت بوده و سپس به دریا باز می گردد این چرخه می تواند تا شش بار تکرار شود.

میزان بالای گونه ها و خاویار طبیعی و همچنین نوع پرورشی سبب شده که تولید و توزیع خاویار به کشورهای مختلف سبب ارز آوری و صادرات خوبی برای کشور باشد.

خاویار ماهی جنوب که از نظر کیفی و ارزش غذایی نمونه خاصی است خطه جنوب را به یکی از عرضه کنندگان خاویار اصل تبدیل کرده است. امروزه خاویار ماهی بسته بندی را می توانید به صورت حضوری و یا از طریق آنلاین مارکت های مخصوص غذاهای دریایی خریداری کنید.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *