مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه بهترین کنسرو خاویار ماهی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

ورزشکاران باید خاویار بخورندتوزیع کنندگان کنسرو خاویار ماهی اصل

عرضه بهترین کنسرو خاویار ماهی اصل به وفور و در سطح وسیعی از کشور انجام می شود که این محصول به دلیل کیفیت های ممتاز و تازه بودن دارای محبوبیت زیادی بوده و صادرات بالایی را نیز به خود اختصاص داده است. این محصول بسیار خوش طعم و پرخاصیت است که از بهترین خوراکی های دریایی در کل جهان محسوب می شود که ضامن سلامت فرد است.

عرضه بهترین کنسرو خاویار ماهی اصل

ورزشکاران باید خاویار بخورند

ورزشکاران باید خاویار بخورند ورزشکاران باید خاویار بخورند چون این ماده سرشار از کالری بوده و باعث افزایش میزان متابولیسم پایه شده و فعالیت فرد را زیاد می کند. همچنین دارای پروتئین بالایی بوده که برای بدن ورزشکار که در معرض جراحت و آسیب است مفید می باشد و باعث افزایش حجم عضله در آنان می شود‌، لذا این پروتئین شامل اسیدهای آمینه می باشد.

پروتئین خاویار باعث انقباضات عضلانی، بازسازی و ترمیم عضلانی، رشد، افزایش ترشخ هورمون عضله ساز، ساختن بلوکه های عضلانی، تولید انرژی، افزایش چربی سوزی، تقویت تاندون ها، کاهش اشتها، تحریک سنتز پروتئین عضلانی در سطح سلولی می شود و امگا۳ موجود در آن نیز برای این افراد مفید خواهد بود.

امگا۳ موجود در خاویار باعث می شود به بافت عضلانی و سایر بافت ها اکسیژن رسانی شود و سبب کاهش ویسکوزیته خون شده و سبب بهبود متابولیسم هوازی نیز خواهد شد. همچنین موجب ریکاوری بعد از ورزش شده و از التهابات بافت و خستگی عضلانی پیشگیری می کند، مواد معدنی نیز باعث اکسیژن رسانی و تشکیل هموگلوبین و خون به عضلات فعال می شود، آنتی اکسیدان ها نیز از تخریب سلول ها و رشد رایکال های آزاد و انواع سرطان پیشگیری می کنند.

توزیع کنندگان کنسرو خاویار ماهی اصل

توزیع کنندگان کنسرو خاویار ماهی اصل توزیع کننده کنسرو خاویار ماهی طبیعی اصل با حضور فعال و گسترده ای که در بازار دارد در کار عرضه این محصول در بهترین کیفیت و تازگی بوده و توانسته با فعالیت خود نظر مشتریان را به خود جلب کند.

خاویار ماهی ممتاز در گونه های مختلفی قابل عرضه است مانند:

  • خاویار لوگا: از بزرگ ترین گونه ها است که دانه های آن نیز درشت بوده که از مرغوب ترین نمونه ها می باشد.
  • خاویار آسترا: از گونه تاس ماهی ایجاد شده و اندازه دانه های آن متوسط است که دارای تنوع رنگی می باشد.
  • خاویار سوروگا: از گونه اوزون برون تهیه شده که دارای دانه های کوچک با طعم خوشمزه ای می باشد.

خاویار از ارزشمندترین خوراکی های دریایی است که در دریای خزر یافت می شود و فوق العاده پرخاصیت بوده و درمان کننده هر دردی است که مصرف آن برای تمام سنین مفید می باشد. این محصول به صورت کنسرو شده و در اوزان و اشکال متنوعی ارائه می شود که با نیاز تمام مشتریان سازگاری دارد.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *