مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش کنسرو خاویار ماهی باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با انواع خاویارتوزیع کنندگان کنسرو خاویار ماهی باکیفیت

خاویار یکی از با ارزش ترین و گران ترین مواد خوراکی جهان است که به دلیل ارزش بالای آن، نام مروارید سیاه را برای آن نام گذاری کرده اند. که 95% از خاویار جهان را دریای خزر تامین می کند. این ماده غذایی پر انرژی دارای طعم بسیار خوبی می باشد که سالیان سال کشور ایران این ماده غذایی را به صورت کنسرو خاویار ماهی باکیفیت در سراسر جهان صادر می کند.شرکت فروش کنسرو خاویار ماهی باکیفیت

آشنایی با انواع خاویار

آشنایی با انواع خاویار در واقع خاویار به تخمک های بارور نشده چند ماهی می گویند که فقط 5 نوع ماهی هستند که دارای تخم خاویار می باشند که می توان ، فیل ماهی، ماهی خاویاری ایران، ماهی خاویار روس، و ازون برون را نام برد که با ارزش ترین و با کیفیت ترین نوع ماهی خاویار، فیل ماهی می باشد. همچنین خود خاویار دارای انواع مختلفی از قبیل خاویار طلایی، سرخ و سیاه می باشد که خاویار سیاه در میان آنها از با ارزش ترین و ب کیفیت ترین نوع خاویار به شمار می آید.

خواص درمانی خاویار بسیار زیاد می باشد که به دلیل داشتن مواد معدنی بسیار از قبیل پروتئین بسیار بالا که از اسیدهای آمینه تشکیل شده است و همچنین اسید های چرب امگا3، بسیار برای بدن مفید می باشد به همین دلیل خاویار یکی از اشرافی ترین صبحانه در جهان می باشد که اصولا آن را به صورت خام و یا با سبزیجات تازه مصرف می کنند. یکی از خاصیت های خاویار که می توان به آن اشاره کرد پیشگیری از بیماری های قلبی و عروقی و همچنین جلوگیری از بیماری افسردگی می باشد به همین خاطر کشورهایی که خاویار بیشتری را مصرف می کنند مردمان شاد تری را دارند.

همانطور که گفتیم خاویار دارای سه رنگ می باشد که رنگ سیاه آن در دریای خزر برداشت می شود اما سوال اینجاست که رنگ ها یا مدل های دیگر خاویار در کجا رشد و بهره برداری می شود؟ از دیگر خاویار هایی که می توان نام برد خاویار سرخ است که تولیدات آن در مناطق سیبری و خاور دور صورت می گیرد که از نظر قیمت نسبت به خاویار سیاه ارزانتر است و همچنین مانند خاویار سیاه دارای ارزش غذایی بالایی می باشد که این نوع خاویار را بیشتر می توان در فروشگاه های مواد غذایی روسیه خریداری کرد.

توزیع کنندگان کنسرو خاویار ماهی باکیفیت

توزیع کنندگان کنسرو خاویار ماهی باکیفیت امروزه به دلیل مشغله های کاری بسیار افراد به سمت غذا های آماده کنسروی، روی آورده اند. که می توان به کنسرو خاویار بادمجان نیز اشاره کرد که شامل غذاهای کنسروی می شود. در این میان تولید کنندگان انواع مواد غذایی، با بسته بندی های کنسروی شکل برای افراد، تهیه غذا و حمل آن را راحت تر کردند. از این رو تولید کنندگان خاویار نیز برای حمل راحت تر، این مواد غذایی ارزشمند را به صورت کنسرو با رعایت اصول بهداشتی بسته بندی کرده و در کیفیت های متفاوت به بازار های جهانی صادر کرده می کنند.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *