مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع کنندگان کنسرو خاویار صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره کنسرو خاویار صادراتیفروش انواع کنسرو خاویار صادراتی

توزیع کنندگان کنسرو خاویار صادراتی، بهترین و مرغوبترین کنسرو خاویار تولید شده توسط برندهای مطرح را عرضه می‌نمایند. خاویار یکی از مهمترین فرآورده‌های دریایی تولیدی در کشور ماست. این محصول بر توزیع و پخش در بازار داخلی، به دلیل کیفیت بالا به بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می‎شود و صادرات خاویار یکی از صادرات ارز آور غیر نفتی محسوب می‎شود. 

توزیع کنندگان کنسرو خاویار صادراتی

همه چیز درباره کنسرو خاویار صادراتی

همه چیز درباره کنسرو خاویار صادراتی

کنسرو خاویار محصولی است که  از تخم ماهیان خاویاری تشکیل شده است که با کمی نمک فرآوری شده است. بسته به نوع ماهی خاویاری، تخم ماه  از نظر اندازه ، رنگ و طعم متفاوت هستند. این تفاوتها و همچنین در دسترس بودن و فراوانی هر گونه از ماهی، در تعیین هزینه و ارزش خاویار نقش اساسی دارد.

تا چند دهه پیش، برای تولید کنسرو خاویار از ماهیان خاویاری که در دریاهای خزر و سیاه شنا زیست می‌کردند، برداشت می‌شد. ماهیگیر پس از صید ماهی و خارج کردن خاویار، این محصول را به شرکت‌های تولید کنسرو خاویار عرضه می‌نمود و این صید بی رویه ماهیان خاویاری را در معرض خطر قرار داد. این امر موجب شد که پرورش ماهیان خاویاری در سراسر جهان و از جمله ایران مورد توجه قرار گیرد.

در حال حاضر تولید کنسرو خاویار صادراتی در کشور ما که از بزرگترین صادر کنندگان خاویار است، با استفاده از ماهیان پرورشی خاویاری صورت می‌پذیرد. رژیم غذایی و محیط زیست ماهی در طعم خاویار تولید شده موثر است.

واحدهای پرورش ماهی خاویاری با رعایت یک رژیم غذایی کنترل شده و دقیق و ایجاد شرایط رشد مطلوب آبزی موفق شه اند که خاویاری با کیفیت و طعم عالی را تولید نمایند. به همین دلیل کنسرو خاویار تولید شده در ایران دارای سطح کیفی بسیار بالاست و به عنوان محصولی مرغوب به بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی ارسال می‎شود. 

فروش انواع کنسرو خاویار صادراتی

فروش انواع کنسرو خاویار صادراتی

فروش انواع کنسرو خاویار صادراتی و خاویار ماهی بسته بندی شده در مرکز عرضه و پخش مستقیم و با قیمت استثنایی صورت می‌پذیرد. شرکتهای تولید و پرورش خاویار ماهی خزر، همگام با آخرین پیشرفتهای جهانی در زمینه تولید آبزیان پرورشی، بهترین ماهی خاویاری را تولید می‌کنند.

کنسرو صادراتی خاویار تولید شده در کشور، از جمله مهمترین محصولات صادراتی ایران است که به دلیل سطح کیفی ممتاز، علاوه بر تامین بخش اعظم نیاز داخل، توسط مراکز صادراتی به کشورهای مختلف ارسال می‌گردد و ضمن ارز آوری، موجب تبادلات اقتصادی با سایر کشورها می‌گردد.

شرکت فروش آنلاین انواع کنسرو خاویار، به منظور دسترسی هموطنان به محصولاتی مرغوب و دارای قیمت مناسب، تنوع بالایی از تولیدات ایرانی را عرضه می‌نماید و انواع کنسرو ماهی در حجم و قیمت متنوع را به فروش می‌رساند. 

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *