مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع کنسرو ماهی خاویار

آنچه در این مقاله می خوانید...

فواید اسیدهای چرب امگا3 خاویار ماهی برای بدنفروش مرغوب ترین کنسرو ماهی خاویار

امروزه استفاده از کنسرو به دلیل در دسترس بودن آن در جامعه متداول شده است. کنسرو ماهی خاویار ارزش غذایی بالایی دارد و جزء گران ترین کنسروها می باشد و همین گران بودن آن باعث می شود که افراد کمی برای خرید این نوع کنسرو هزینه کنند. کنسرو ماهی خاویار انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع خاویار آن قیمت کنسروها با هم متفاوت است و بیشتر در خارج از کشور مشتری دارد مخصوصا کشور های عربی خواهان آن هستند.

توزیع انواع کنسرو ماهی خاویار

فواید اسیدهای چرب امگا3 خاویار ماهی برای بدن

فواید اسیدهای چرب امگا3 خاویار ماهی برای بدن خاویار ماده ی غذایی قویی است که از نوعی ماهی به نام اوزون برون و از نوع جنس ماده این ماهیان به دست می آید که به عبارت دیگر همان تخم های این ماهیان می باشد که ارزش اقتصادی بالایی دارد.

از ویژگی های این ماهی دارای استخوان های نرم و نداشتن دندان می باشد. خاویار را از ماهی زنده و بعد از بی حس کردن ماهی و پاره کردن شکم ماهی و فشار دادن آن با دست خارج می کنند، اگر ماهی زنده نباشد یک ماده شیمیایی ترشح می کند که باعث مزه تلخ و خراب شدن خاویار می شود.

اسیدهای چرب امگا 3 چند نوع هستند که بهترین نوع آن در ماهی وجود دارد و به همین دلیل ماهی را باید دو بار در هفته در برنامه غذایی خود قرار داد تا بدن از این اسید چرب موردنیاز استفاده کند و نوع دیگر آن که مهم است در گیاهانی مانند گردو وجود دارد که اگر سعی شود روزانه در رژیم غذایی استفاده شود بهتر می باشد.

فواید اسیدهای چرب امگا 3 عبارتند از:

  • کاهش تری گلیسرید و فشار خون
  • کاهش حمله قلبی و سکته مغزی
  • به درمان بیماری هایی مثل افسردگی، سرطان، آسم، بیماری های التهابی روده، آلزایمر و بیش فعالی کمک می کند

مصرف خاویار در زنان باردار باعث افزایش هوش جنین و در ورزشکاران باعث قوی تر شدن عضلات می گردد.

فروش مرغوب ترین کنسرو ماهی خاویار

فروش مرغوب ترین کنسرو ماهی خاویار مرغوب ترین نوع ماهی دریای شمال ماهی خاویار می باشد که علاوه بر گوشت مرغوب آن، دارای مروارید گرانبها در دل خود است و در بازارهای جهانی محبوب می باشد.خاویار ماهی بلوگا یکی از باارزش ترین انواع خاویار ماهی می باشد که به دلیل قیمت بالا در داخل کشور مشتریان اندکی دارد و خاویار ماهی اوزون برون یا سوروگا فراوان ترین نوع است و نسبت به دیگر ماهیان خاویار قیمت مناسب تری دارد.

مراکز فروش بسیاری در ایران و شهرهای آن می باشد که شرکت پخش خاویار ایران دارای بهترین برند در بازارهای داخلی و جهانی می باشد و به صورت مستقیم انواع محصولات خاویار را بعد از تولید و بسته بندی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

حیدر فرضی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراز شما را به خرید بهترین محصولات انواع کنسرویجات دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *